Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові, Україна. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У СЕРЕДУ
Виберіть доставку
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть, якщо потрібно
Payment method
Унікальність та неповторність із турботою про Вас та планету

Бренд SAVE

SAVE - це про тебе та для тебе️

Ми виробляємо перші у світі солодощі на основі імбирного фрешу, перші в Україні дійсно смачні суміші суперфудів та дуууже смачні хрусткі кранчі з нашими сумішами. Всі наші продукти поєднує те, що вони:

- містять безліч суперфудів та мінералів
- зміцнюють імунітет та збагачують організм вітаминами та пробіотиками
- повністю vegan

Продукція була створена лише для того, щоб зберегти Ваше здоров'я, гарний настрій та нашу планету.

Компанія співпрацює із корпоративними, оптовими партнерами та з індивідуальними клієнтами. То ж купити SAVE може кожен!
SÁVE YOUR HEALTH
SÁVE YOUR BODY
SÁVE YOUR LIFE

Лінійка продуктів SAVE

Лінійка SAVE була створена з головною метою - зберігати Ваше здоров'я, життєву енергію та гарний настрій, щоб Ви мали можливість робити це смачно, естетично та безпечно для нашої планети. Саме це є філософією бренду.

"Для мене - це дуже важлива лінійка продуктів, в якій я можу реалізувати усі свої давні бажання: наявність важливих вітамінів, яких потребують усі, незалежно від Вашого типу харчування - це В12 та D3; смак продукту та його якість", - говорить засновниця SÁVE Єлизавета (@eliseponko)

Ідея цієї лінійки з'явилась ще у жовтні 2019 року у Данії, під час робочої поїздки. Як ми знаємо, у Данії приділяється багато уваги свідомому споживанню та питанням екології. Надихнувшись цими ідеями, з'явився концепція лінійки нових продуктів SAVE. Спочатку компанія виготовляла Ginger shots на основі імбирного фрешу в поєднанні з вітамінами та суперфудами у двох форматах - на 15 та на 6 шотів, а згодом з'явилася нова лінійка - raw superfoods blend.

Піклуйтесь про своє здоров'я та нашу планету смачно разом з SAVE
RUS version

SAVE - это первый в Украине производитель сладостей на основе имбирного фреша в сочетании с суперфудами и витаминами, и raw-блендов с витаминами и пробиотиками.

Компания сотрудничает с корпоративными клиентами и индивидуальными.

Линейка SAVE была создана с главной целью - сохранять Ваше здоровье, жизненную энергию и хорошее настроение и чтобы Вы имели возможность делать это вкусно, эстетично и безопасно для нашей планеты. Именно это является философией линейки.

"Для меня - это очень важная линейка продуктов, в которой я могу реализовать все свои давние желания: наличие важных витаминов, в которых нуждаются все, независимо от Вашего типа питания - это В12 и D3; вкус продукта и его качество", - говорит основательница SÁVE Елизавета (@eliseponko).

Идея этой линейки продуктов появилась еще в октябре 2019 года в Дании, во время рабочей поездки. Как мы знаем, в Дании уделяется много внимания сознательному потреблению и вопросам экологии. Вдохновившись этими идеями, появилась концепция линейки новых продуктов SAVE. Сначала компания производила Ginger shots на основе имбирного фреша в сочетании с витаминами и суперфудами в двух форматах - на 15 и на 6 шотов, а впоследствии появилась новая линейка - raw superfoods blend.

Заботьтесь о своем здоровье и нашей планете вкусно вместе с SÁVE
Будь ласка, оцініть статтю: ♥, норм чи таке..?
Таке...
♥ ♥ ♥
норм!
Інші статті PONKO SWEETS
Більше