• Vadim Ponko

Бренд SAVE

Оновлено: черв 18

SAVE - це перший в Україні виробник солодощів на основі імбирного фрешу в поєднанні з суперфудами і вітамінами та raw-блендів із вітамінами та пробіотиками.

Компанія співпрацює із корпоративними клієнтами та з індивідуальними.


SÁVE YOUR HEALTH

SÁVE YOUR BODY

SÁVE YOUR LIFEЛінійка SAVE була створена з головною метою - зберігати Ваше здоров’я, життєву енергію та гарний настрій та щоб Ви мали можливість робити це смачно, естетично та безпечно для нашої планети. Саме це є філософією бренду.


“Для мене - це дуже важлива лінійка продуктів, в якій я можу реалізувати усі свої давні бажання: повністю plastic-free упаковка; наявність важливих вітамінів, яких потребують усі, незалежно від Вашого типу харчування - це В12 та D3; смак продукту та його якість”, - говорить засновниця SÁVE Єлизавета (@eliseponko)


Ідея цієї лінійки з’явилась ще у жовтні 2019 року у Данії, під час робочої поїздки. Як ми знаємо, у Данії приділяється багато уваги свідомому споживанню та питанням екології. Надихнувшись цими ідеями, з’явився концепція лінійки нових продуктів SAVE. Спочатку компанія виготовляла Ginger shots на основі імбирного фрешу в поєднанні з вітамінами та суперфудами у двох форматах - на 15 та на 6 шотів, а згодом з’явилася нова лінійка - raw superfoods blend.


SAVE один з небагатьох українських виробників, що для пакування усіх продуктів використовує екоупаковку з кукурудзяного біополімеру, яка підлягає компостуванню та розкладається в природному середовищі на 99% за півроку.


Піклуйтесь про своє здоров’я та нашу планету смачно разом з SAVE ♥ RUS version SAVE - это первый в Украине производитель сладостей на основе имбирного фреша в сочетании с суперфудами и витаминами, и raw-блендов с витаминами и пробиотиками.

Компания сотрудничает с корпоративными клиентами и индивидуальными.


SÁVE YOUR HEALTH

SÁVE YOUR BODY

SÁVE YOUR LIFE


Линейка SAVE была создана с главной целью - сохранять Ваше здоровье, жизненную энергию и хорошее настроение и чтобы Вы имели возможность делать это вкусно, эстетично и безопасно для нашей планеты. Именно это является философией линейки.


"Для меня - это очень важная линейка продуктов, в которой я могу реализовать все свои давние желания: полностью plastic-free упаковка; наличие важных витаминов, в которых нуждаются все, независимо от Вашего типа питания - это В12 и D3; вкус продукта и его качество", - говорит основательница SÁVE Елизавета (@eliseponko).


Идея этой линейки продуктов появилась еще в октябре 2019 года в Дании, во время рабочей поездки. Как мы знаем, в Дании уделяется много внимания сознательному потреблению и вопросам экологии. Вдохновившись этими идеями, появилась концепция линейки новых продуктов SAVE. Сначала компания производила Ginger shots на основе имбирного фреша в сочетании с витаминами и суперфудами в двух форматах - на 15 и на 6 шотов, а впоследствии появилась новая линейка - raw superfoods blend.


SAVE один из немногих украинских производителей, который для упаковки всех продуктов использует эко-упаковку из кукурузного биополимера, которая подлежит компостированию и разлагается в естественной среде на 99% за полгода.


Заботьтесь о своем здоровье и нашей планете вкусно вместе с SÁVE


* прямий чат з нашим продавцем в
telegram

Працюємо по буднях
з 09:00 до 15:00

Copyright © PONKO 2015-2020. Усі права захищені

Виробництво:
Україна, м. Харків
вул.Ковальська 2

0