Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові, Україна. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У СЕРЕДУ
Виберіть доставку
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть, якщо потрібно
Payment method

PINK BERRIES CRUNCH. Хрусткі кранчі з суперфудами

0303
155
грн.
180
грн.
PINK BERRIES CRUNCH
хрусткі кранчі з суперфудами

✔️ зміцнює імунітет
✔️ заряджає superфудами
✔️ джерело вітаміну D3
✔️ 10% рослинного білку
✔️ покращує травлення
✔️ без рафінованого цукру

Корисні хрусткі кранчі з суперфудами та вітамінами. Такі неймовірно смачні, які можна додавати до рослинного молока, до йогурту, до смузі, до десертів.

Сонячним ранком, коли співають птахи, з вікна віє прохолодний вітер, все навколо зупиняється. Ви насипаєте хрусткі ягідні кранчі в улюблену миску і заливаєте прохолодним рослинним молочком. Воно ллється і стає рожевим та ароматним, як соковита полуниця. Перша ложка і ви закриваєте очі ... Розуміючи, що це той самий момент - момент насолоди.

Смак: ягідний з ашвагандою.

Вага нетто: 250 гр +/- 5 %

• Використовуємо тільки натуральні інгредієнти

Розмір упаковки - 14 х 24 см

ПЛАСТИКОВЕ ПАКУВАННЯ - БУДЬТЕ СВІДОМИМИ ТА СОРТУЙТЕ.

Технічні умови України № 10.8-3441905037-001:2019. "PINK BERRIES CRUNCH" від SAVE. Термін придатності: 6 місяців. Вага нетто: 250 г. +\- 5%. Номером партії є дата виробництва. Склад: вівсяні пластівці, нерафіноване кокосове масло, сушений нектар з квітів кокосу, натуральне яблуневе пюре, м'якоть кокосу, сублімована пудра полуниці, малини, лохини, рисовий концентрат (протеїн з коричневого рису), лукума, ягоди асаї, інулін, ашваганда, вітамін D3, пробіотики. Без ГМО. Виробник: ФОП Пономаренко В.В. Адреса потужностей виробництва: 61003, м. Харків, вул. Ковальська, 2. Зберігати в сухих, вентильованих приміщеннях, котрі не мають сторонніх запахів, подалі від сонячних променів і вологості не більше 75%. Зберігати при температурі від +5° до +25° градусів за Цельсієм. Після відкриття та після кожного використання ретельно закривати застібку на пачці. ПЛАСТИКОВЕ ПАКУВАННЯ - БУДЬТЕ СВІДОМИМИ ТА СОРТУЙТЕ.
ЧОМУ ВОНИ КОРИСНІ

Ягоди & ашваганда -
має сильні антиоксидантні властивості, знижує рівень стресу та депресії.

Вітамін D3 & пробіотики - допомагає засвоєнню корисних речовин, підтримка функцій мозку та ШКТ.

Кокосове молоко & нектар - нормалізує рівень холестерину в крові, має ранозагоювальні та антибактеріальні властивості.

Лукума & інулін - натуральний пребіотик та нормалізація рівню цукру в крові, підвищує працездатність мозку.

Studio Headphones
SKU: 700.954.29
When we first checked out our new headphones, we noticed the box said 'improved bass by cool. We had to wonder, is this marketing jargon, or the real thing? But it only took a moment to realize that bass was not kidding.
100
грн.