Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові, Україна. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У СЕРЕДУ
Виберіть доставку
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть, якщо потрібно
Payment method
Способи оплати
Продавець пропонує такі способи оплати за надані Послуги з продажу:

• Онлайн сплата замовлення
• шляхом традиційного переказу на номер банківського рахунку продавця
• за допомогою зовнішньої системи онлайн-платежів.

Клієнт зобов'язаний здійснити платіж:

• під час розміщення замовлення, якщо Ви обираєте спосіб оплати за допомогою зовнішньої платіжної системи.

Платежі через систему онлайн-платежів видно одразу - ми починаємо обробку замовлення негайно.

У разі оплати банківським переказом - ми починаємо виконання замовлення, коли кошти зараховуються на наш банківський рахунок.
Доставка
1. На відділення Нової пошти
Ми знаходимося в Харкові. Доставка до Києва, Дніпра, Полтави та сусідніх міст відбувається протягом 1 дня. До Львову, Вінниці та сусідніх міст - доставка 2 дні.
Відправка замовлення відбувається у робочі дні. При сплаті до 12:00 доставка в той же день


2. Доставка по світу
Відправка робиться через Укрпошту. Потрібна 100% передоплата. Вартість доставки буде високою. Менш, ніж на 600 гривень замовляти виходить невигідно, так як доставка виходить також 600 гривень +\- . При замовленні більшого об'єму - доставка стає вигіднішою.
Повернення
1. Повернення коштів
Якщо Ви оплатили замовлення через онлайн платіж та замовлення більше Вам не потрібно (з будь-яких причин), то ми швидко зможемо повернути на карту кошти. Кінцевий термін повернення залежіть від можливостей Вашого банку.
Якщо сплата була зроблена на карту ПриватБанку, то ми також швидко повернемо кошти. Необхідно вказати реквізити картки для повернення грошей. Якщо у карти при поповнені є % коміссії, то вона буде оплачуватися з суми, що ми повертаємо.

2. Повернення товару
На жаль, наші товари не підлягають поверненню. Держава захищає інтереси всіх своїх громадян, тому, щоб не порушувати права інших споживачів, які придбають повернуту будь-ким продукцію, Кабінетом Міністрів України затверджено «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)». Але ми обов'язково допоможемо віришити питання в індивідуальному порядку