ОПЛАТА

1. Онлайн сплата замовлення.

 

Оплата напряму з Вашої картки через системи онлайн платежів: Portmone чи Interkassa
% коміссії платимо МИ. Сума по замовленню не зміниться в онлайн системі


2. На карту ПриватБанку.
Якщо сума вище 5000 гривень, то потрібно провести платіж через розрахунковий рахунок.

3. На розрахунковий рахунок.
Ми працюємо у форматі Фізичної особи-підприємця 2 група без НДС. 

ДОСТАВКА

1. На відділення Нової пошти.
Ми знаходимося в Харкові. Доставка до Києва, Одеси, Полтави та сусідніх міст відбувається протягом 1 дню. До Львова, Вінниці та сусідніх міст буде доставлятися 2 дні.
Відправка замовлення відбувається у робочі дні. При сплаті до 15:00 доставка в той же день


2. Самовивіз з виробництва у Харкові.
Ми знаходимося на вулиці Ковальській 2. Це "закрите" виробництво. Спочатку робите замовлення (по телефону, в месенджері, на сайті) і тільки після підтвердження замовлення можна його забирати. Забрати замовлення можна в робочі дні з 9:00 до 17:45. Якщо потрібно раніше чи пізніше - обговорюється індивідуально.

3. Доставка по світу.
Відправка робиться через Укрпошту. Потрібна 100% передоплата. Вартість доставки буде високою. Менш ніж на 600 гривень замовляти виходить невигідно, так як доставка виходить також 600 гривень +\- . При замовленні більшого об'єму - доставка стає вигіднішою.

ПОВЕРНЕННЯ

1. Повернення коштів.
Якщо Ви оплатили замовлення через онлайн платіж і замовлення більше Вам не потрібно (з будь-яких причин), то ми швидко зможемо повернути на карту. Кінцевий строк повернення залежіть від можливостей вашого банку.
Якщо сплата була зроблена на карту ПриватБанку, то ми також швидко повернемо кошти. Необхідно вказати реквізити картки для повернення грошей. Якщо у карти при поповнені є % коміссії, то вона буде оплачуватися з суми, що ми повертяемо.

2. Повернення товару.
На жаль, наші товарі не підлягають поверненню. 
Держава захищає інтереси всіх своїх громадян, тому, щоб не порушувати права інших споживачів, які придбають повернуту ким-небудь продукцію, Кабінетом Міністрів України затверджено «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)»Але ми обов'язково допоможемо віришити питання у індідуальному порядку!