Відправляємо замовлення у понеділок та середу. Замовлення обробляються з 10 до 12 по будням До кінця карантину доставка Нової пошти при замовленні від 700 грн. - БЕЗКОШТОВНА. САЙТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ ТА МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ НЕКОРЕКТНО. Вибачте за незручності
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У ПОНЕДІЛОК ТА СЕРЕДУ
Виберіть доставку
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть, якщо потрібно
Payment method
Пиши - дзвони ♥
Тицьни сюди →
Telegram WhatsApp Viber Mail Phone
Цінності
Наша унікальна пропозиція - поєднання рому, віскі, джину або червоного вина з чорницею, з гранатом, малиною, шматочками горіхів або гострими спеціями. Ідеально підходить на оригінальний подарунок для близької людини, чудовий варіант просування в упаковці з власним логотипом компанії.
ЯСКРАВІ ЕМОЦІЇ
PONKO - це сучасний європейський бренд. Ми розпочали роботу у 2015 р. З цього часу ми розкриваємо крила та урізноманітнюємо європейські ринки унікальними коктейльними цукерками. У 2020 році ми відкрили команію у Польщі.

УНІКАЛЬНІСТЬ
ВИСОКА ЯКІСТЬ

Ми PONKO – виготовляємо чудові коктейльні цукерки, імбирні шоти, функціональні лате та хрусткі кранчі.

Ponko – найвища якість, досконалий смак

Ми робимо все за найвищими стандартами. Офіційно зареєстроване виробництво відповідає всім технічним умовам, необхідним у Європі. Ми запровадили систему безпеки харчових продуктів HACCP, яка діє на виробництві PONKO.

Наша культура та етика праці, дотримання усіх необхідних процедур, креативність та відповідальність складають унікальні солодощі, які поєднують в собі безліч смаків та потішать навіть найвибагливіші потреби.
Тільки натуральні складники, та тільки найвищої якості.
Найвищий рівень на кожному етапі. Від обслуговування до продукту, упаковки, інгредієнтів та смаку.
Ручне виробництво. Кожна цукерка є абсолютно унікальною.

Що вирізняє коктейльні цукерки PONKO?

ONLY
Ми змішуємо елемент божевілля з відповідальністю. Ми створюємо свої цукерки за унікальними рецептами. Ми використовуємо свій розум і досвід. Ми створюємо цукерки, які викликають посмішку на обличчі. Ми самостійно виробляємо, упаковуємо та відправляємо замовлення нашим клієнтам. Кожна алкогольна цукерка - це ручний, унікальний продукт.

Наша команда складається з людей, які отримують задоволення від повсякденних обов'язків, пов'язаних з роботою в PONKO. Ми творимо професійно, вкладаючи в це душу дослідника.

Ми працюємо для того, щоб Ви могли насолодитися надзвичайно смачними та якісними коктейльними цукерками від PONKO ♥️
HARD WORK
*тицьни на відео, аби відворити
** жартівливе відео про нашу працю
PONKO TEAM
Єлизавета
ЗАСОВНИК, BRAND DIRECTOR,
PRODUCT CREATOR
Вадим
ЗАСНОВНИК, SALES,
ADS, MARKETING
Анастасія
СПІЛКУВАННЯ З КЛІЄНТАМИ,
РОЗВИТОК КОМПАНІЇ
Ольга
СТАРШИЙ КОНДИТЕР,
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ПРОДУКТІВ
?