Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові, Україна. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У СЕРЕДУ
Виберіть доставку
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть, якщо потрібно
Payment method
Цінності
Наша унікальна пропозиція - поєднання рому, віскі, джину або червоного вина з чорницею, з гранатом, малиною, шматочками горіхів або гострими спеціями. Ідеально підходить на оригінальний подарунок для близької людини, чудовий варіант просування в упаковці з власним логотипом компанії.
ЯСКРАВІ ЕМОЦІЇ
PONKO - це сучасний європейський бренд. Ми розпочали роботу у 2015 р. З цього часу ми розкриваємо крила та урізноманітнюємо європейські ринки унікальними коктейльними цукерками. У 2020 році ми відкрили команію у Польщі.

УНІКАЛЬНІСТЬ
ВИСОКА ЯКІСТЬ

Ми PONKO – виготовляємо чудові коктейльні цукерки, імбирні шоти, функціональні лате та хрусткі кранчі.

Ponko – найвища якість, досконалий смак

Ми робимо все за найвищими стандартами. Офіційно зареєстроване виробництво відповідає всім технічним умовам, необхідним у Європі. Ми запровадили систему безпеки харчових продуктів HACCP, яка діє на виробництві PONKO.

Наша культура та етика праці, дотримання усіх необхідних процедур, креативність та відповідальність складають унікальні солодощі, які поєднують в собі безліч смаків та потішать навіть найвибагливіші потреби.
Тільки натуральні складники, та тільки найвищої якості.
Найвищий рівень на кожному етапі. Від обслуговування до продукту, упаковки, інгредієнтів та смаку.
Ручне виробництво. Кожна цукерка є абсолютно унікальною.

Що вирізняє коктейльні цукерки PONKO?

ONLY
Ми змішуємо елемент божевілля з відповідальністю. Ми створюємо свої цукерки за унікальними рецептами. Ми використовуємо свій розум і досвід. Ми створюємо цукерки, які викликають посмішку на обличчі. Ми самостійно виробляємо, упаковуємо та відправляємо замовлення нашим клієнтам. Кожна алкогольна цукерка - це ручний, унікальний продукт.

Наша команда складається з людей, які отримують задоволення від повсякденних обов'язків, пов'язаних з роботою в PONKO. Ми творимо професійно, вкладаючи в це душу дослідника.

Ми працюємо для того, щоб Ви могли насолодитися надзвичайно смачними та якісними коктейльними цукерками від PONKO ♥️
HARD WORK
*тицьни на відео, аби увiмкнути
** жартівливе відео про нашу працю