Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
Через російську агресію проти України ми не можемо більше працювати. Наше виробництво БУЛО раніше у Харкові, Україна. Правдиві новини в телеграмі - https://t.me/UkraineNow
МЕНЮ
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ВІДПРАВЛЯЄМО ЗАМОВЛЕННЯ У СЕРЕДУ
Виберіть доставку
Відділення НП або адреса для доставки
Введіть, якщо потрібно
Payment method
Чи справді коктейльні цукерки містять алкоголь?
Так, саме це робить їх унікальними!
У цукерках ви знайдете не тільки смак вишуканих алкогольних напоїв, але і їх міцність.
Солодощі мають вміст алкоголю від 4,3 до 6,8%. Коктейльні цукерки можна зберігати при кімнатній температурі протягом 6 місяців, бажано, подалі під прямі сонячні промені та джерела тепла!


Чому в цукерках такий відсоток алкоголю?
З самого початку у солодощах було 26,68% від загальної ваги напою.
Під час виробництва спирт частково випаровується, але завдяки нашій запатентованій інноваційній технології він залишається від 4,3% до 6,8% об. у кожній цукерці*
* вміст алкоголю в цукерках підтверджується лабораторними дослідженнями.


Чи можна сп'янити від цукерок?
Багато що залежить від ваших індивідуальних можливостей. В одних випадках достатньо двох цукерок, щоб відчути ефект алкоголю, в інших - це може статися від споживання шести коктейльних цукерок.

Як ми додаємо алкоголь у цукерки?
Ми розробили оригінальний метод. Це запатентована технологія виробництва, завдяки якій нам вдається зберегти міцність і якість алкоголю в цукерках. Жоден смак чи аромат інгредієнтів у складі не втрачаються в процесі виробництва. Усе це становить смачний продукт із відчутними нотами кожного інгредієнта.
Унікальність коктейльних цукерок від PONKO обумовлена тим, що алкоголь не є лише начинкою всередині. Алкоголь є складовою текстури цукерок, він утворює одне ціле з усіма іншими інгредієнтами. Саме тому під час дегустації можна відчути неповторний букет спецій та фруктів, зміцнених спиртом.


Які цукерки ми рекомендуємо?
Для любителей міцніших напоїв ми рекомендуємо колекцію з віскі або ромом. Для любителів більш м'якших смаків - червоне вино або джин. Кожна цукерка смачна. Керуйтеся смаком людини, для якої обираєте ласощі. Натомість, асорті ідеально підходять для компаній.


Що обрати для любителів більш легких напоїв?
Ми настійно рекомендуємо вибирати винні колекції. В них алкоголь становить лише 4,3%. Міцність розкривається поступово і делікатно. Тож ми можемо бути впевнені, що суміш вина із чорницею, освіжаючим імбирем, малиною та квітами суданської троянди стане чудовим подарунком.


Чи слід зберігати алкогольні цукерки в холодильнику?
Цукерки не вимагають особливих умов зберігання. Вони добре зберігаються при кімнатній температурі від +15 до +25 градусів Цельсія. Вологість не повинна бути нижче 75%. Ви також завжди можете знайти умови зберігання на етикетці товару.

Дозвольте допомогти
Які найкращі цукерки для подарунка?
Ми допоможемо Вам підібрати алкогольні коктейльні цукерки з урахуванням потреб та смакових особливостей одержувача.
Розпочати
Людина цінує чистий алкоголь (наприклад, чистий віскі з льодом) або у формі коктейлю (наприклад, чорничне дайкірі з темним ромом)?
Далі
Перевір
То які найкращі подарункові цукерки?
Які Ваші побажання при виборі коктейльних цукерок?
Далі
Перевір
То які найкращі подарункові цукерки?
Найкраще підійде колекція АСОРТІ
Ця колекція унікальна і підійде кожному. Містить 6 різних смаків на основі віскі, рому та джину. Це один із наших рекомендованих виборів. Для їх виробництва ми використовуємо 26,68% алкоголю (наприклад, віскі). Спирт випаровується в процесі виробництва, але смак залишається. Тож, насамперед, цукерки дуже смачні.
Пройти тест ще раз
Найкраще смакували б WINE, RUM чи HYGGE.
Ці колекції здаються менш алкогольними. Вино - 4,3%, Hygge - 5,4%. А ром, який становить 6,8%, здається м'якшим завдяки смаку самого рому. Для їх виробництва ми спочатку використовуємо 26,68% алкоголю. Спирт випаровується в процесі виробництва, але смак залишається. Тож, насамперед, цукерки дуже смачні.
Пройти тест ще раз
Найкраще підійде колекція WHISKY, GIN або АСОРТІ.
Ці колекції здаються більш алкогольними. Вони більш алкогольні на смак. Ці цукерки містять 6,8% чистого спирту. Для їх виробництва ми використовуємо 26,68% алкоголю (наприклад, віскі). Спирт випаровується в процесі виробництва, але смак залишається. Тож, насамперед, цукерки дуже смачні.
Пройти тест ще раз