Часто задаваемые вопросы

ВІДГУКИ

Більше актуальних відгуків:

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ

Цукерки насправді містять алкоголь?

Так, це одна із особливостей. Присутній не тільки смак вишуканих алкогольних напоїв, але й міцність. У солодощах зберігається 6,8 % міцності алкоголю.

 

Як ви дізналися % алкоголю у цукерках?

З самого початку у цукерках 26,68% напою. У процесі виробництва спирт випаровується, але залишється трошки. % спирту у цукерці підтверджено випробуваннями. 

 

Від цукерок можно сп'яніти?

А скільки Вам потрібно, щоб сп'яніти? :) Усе в залежності від особистого досвіду та особистим сприйнятті алкоголю. Людині без досвіду достатньо однієї цукерки для підняття настрою. Але людині з досвідом треба шість і більше. Головне - що цукерки від PONKO неймовірно смачні та сподобаються як поціновувачам алкоголю так і ласунам. Підняття настрою - лише побічний ефект.

 

Як ви “засунули” алкоголь у цукерки?

Це дозволяє робити запатентована технологія вироблення. Вона зберігає саму міцність у цукерці і робить її такою смачною та тягучую, а солодощі не тануть при кімнатній температурі. Алкоголь знаходиться у самій текстурі цукерки, в кожній її частці. Чим довше ви будете тримати цукерку у роті - тим краще будете відчувати міцність алкоголю.

* - на рецептуру цукерок отримано патент.

 

Що порекомендуєте поціновувачам алкоголю? Що найбільш алкогольне?

Це без сумнівів колекція з віскі. Хоч усі цукерки (переважно) мають одну міцність, але колекція з віскі здається найбільш алкогольною.

 

Що найкраще для тих, кто обережний з вживанням алкоголю?

Це однозначно колекція з вином. В усіх колекціях: віскі, ром, джин - 6,8% алкоголю, але у колекції з вином усього 4,3%. Але це не робить її менш смачною. Алкоголь тут дуже м’яко відчувається.

 

Солодощі потрібно зберігати у холодильнику?

Цукерки і маршмеллоу не потребують спеціальних умов зберігання. Дивлячись на це - в холодильнику зберігати не варто, головне зберігати температурний режим зберігання - від + 15 до +25°С і вологості до 75%. Більш точно стосовно умов зберігання вказано на етикетці кожного продукту.

Працюємо по буднях
з 11:00 до 16:00

Copyright © PONKO 2015-2020. Усі права захищені

Україна, м. Харків
вул.Ковальська 2

* прямий чат з нашим продавцем в
telegram

ПІДПИШИСЬ & НАПИШИ

Не спамимо. Лише приємності для підписників ♥

Відповіді на популярні питання і не тільки. Допоможемо ♥

0